MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 10605408
nr 1060 5408
Matbord
Tidigt 1900-tal, ek, Utdragbart, längd: 125 cm, djup: 90 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:58:32
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)